style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-8357961302121469"
data-ad-slot="8351413294">

WordPress Tema Seçimi Nasıl Yapılır? Nelere Dikkat Etmeliyiz? Themeforest.net ve Daha Fazlası WordPress Eğitim Seti 11. Bölüm
Wordpress-Tema-Seçimi-Nasıl-Yapılır
Wordpress-Tema-Seçimi-Nasıl-Yapılır

WordPress Tema Seçimi Nasıl Yapılır? Nelere Dikkat Etmeliyiz? Themeforest.net ve Daha Fazlası WordPress Eğitim Seti 11. Bölüm

WordPress Tema Seçimi

WordPress Tema Seçimi nasıl yapılmalı, themeforest.net dışında alternatifler var mı, temalardaki hatalar nasıl giderilir, tema seçerken hangi adımları izlemeliyiz, nasıl temalar seçmeliyiz?

WordPress Tema Seçimi

WordPress Tema Seçimi – Motivasyon dolu bu eğitimimizde sizlere bana göre wordpress öğrenmek için en önemli olan tema konularına değindim. Temalar wordpress üzerinde ana rolü oynuyor ve bunun seçilmesi de çok önemli. Nereden ve nasıl seçebileceğimizi aynı zamanda yaşanabilecek hataları ve alternatifleri sizlere listeledim.

👍WordPress Eğitim Seti:

https://www.youtube.com\playlist?list=PLT_sa_3As_V_gmU0nVKtwBMLRqZx3KV19

https://wordpressegitimleri.com/kategori/wordpress-egitim-seti/

WordPress Eğitim Seti İçeriği

WordPress eğitim seti içerisinde sizlere özellikle bu konudaki bilinmeyen veya az bilinen gerçekleri, taktikleri, farklı bakış açılarım ve tecrübelerim ile aktarmaya çalışıyorum. Bu eğitim seti ile wordpress tabanlı kurulan veya kurulma düşüncesi olan web sitelerinin akıbetini belirleyeceksiniz. Amacım tamamen dünyadaki web sitelerinin neredeyse tamamına sahip olan bu alt yapının, özellikle ülkemizde eksik olan yanlarını öğretmek. Ne yazıkki wordpress olarak ülkemizde çok gerideyiz ve ana uzmanlık alanım olan bu dalı, sizlere tam olarak aktarmaya çalıştığım bu eğitim setinde sık sık görüşürüz.

💻Kanalımız Hakkında💻

Web Tasarım, Grafik Tasarım, Video Montaj, Ses Düzenleme, Yazılım Geliştirme gibi ana başlıklar altında yer alan, HTML5, CSS3, Jquery, Javascript, Bootstrap, ASP.NET, PHP, WordPress, Dreamweaver, Giriş, Orta ve İleri Düzey Web Tasarım Eğitimleri, Animasyon ve Görsel Tasarım, Photoshop, Fireworks, Illustrator, InDesign, Corel Drawn, Premiere Pro, Camtasia Studio, After Effect, Audition, OBS, C#, Java, Mobil Uygulama Tasarımı, Visual Studio, YouTube Para Kazanma, gibi alt konu başlıklarında ücretsiz kaliteli eğitim paylaşıyoruz.

Yorumlara Katıl

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
Sohbete Başla
1
Bir Sorunuz mu Var ?
Merhaba Wordpress Eğitimleri - Utku Gökçe Akademi üzerinden iletişime geçiyor ve sorularınız mı var veya farklı bir konu mu? Whatsapp üzerinden hızlı bilgi alabilirsiniz.