style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-8357961302121469"
data-ad-slot="8351413294">

WordPress Ortam Kütüphanesi İnce Ayar ve Detaylar – WordPress Eğitim Seti 10.Bölüm

WordPress Ortam Kütüphanesi İnce Ayar ve Detaylar – WordPress Eğitim Seti 10.Bölüm

WordPress Ortam Kütüphanesi İnce Ayar ve Detaylar – WordPress Eğitim Seti 10.Bölüm

WordPress ortam kütüphanesi , ortam kütüphanesi bize neler sunuyor , bunun için bir eğitim çektik.

WordPress ortam kütüphanesi bilinenin üzerine daha detaylı ve zarif bir menü. Sebebi ise aslında bir çok farklı küçük ama yararlı özelliğinin olması. Günümüzde bir resim düzenlemek için genellikle photoshop, photoscape gibi programları kullanmaktayız. Site yaparken yaptığımız bu düzeltmelere şöyle bir bakarsak çoğunluğu resim kırpma, boyutlandırma, ters düz etme, döndürme, gibi işlemler. Bu basit işlemler içinde bu profesyonel programları kullanmak aslında çok etik değil. WordPress ortam kütüphanesi menüsünde bu tarz işlemleri de yapabileceğiniz bir bölüm bulunmakta. Bizde bu videomuzda bu detaylara yakından değindik.

utkugokce.com olarak Web Tasarım, Grafik Tasarım, Video Montaj, Ses Düzenleme, Yazılım Geliştirme gibi ana başlıklar altında yer alan, HTML5, CSS3, Jquery, Javascript, Bootstrap, ASP.NET, PHP, WordPress, Dreamweaver, Giriş, Orta ve İleri Düzey Web Tasarım Eğitimleri, Animasyon ve Görsel Tasarım, Photoshop, Fireworks, Illustrator, InDesign, Corel Drawn, Premiere Pro, Camtasia Studio, After Effect, Audition, OBS, C#, Java, Mobil Uygulama Tasarımı, Visual Studio, YouTube Para Kazanma, gibi alt konu başlıklarında ücretsiz kaliteli eğitim paylaşıyoruz.

Yorumlara Katıl

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
Sohbete Başla
1
Bir Sorunuz mu Var ?
Merhaba Wordpress Eğitimleri - Utku Gökçe Akademi üzerinden iletişime geçiyor ve sorularınız mı var veya farklı bir konu mu? Whatsapp üzerinden hızlı bilgi alabilirsiniz.