style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-8357961302121469"
data-ad-slot="8351413294">

WordPress Eklentiler Menüsü ve Popüler Eklentiler, Eklentilerin Önemi WordPress Eğitim Seti 12.Bölüm
Wordpress Eklentiler Menüsü ve Popüler Eklentiler-01
Wordpress Eklentiler Menüsü ve Popüler Eklentiler-01

WordPress Eklentiler Menüsü ve Popüler Eklentiler, Eklentilerin Önemi WordPress Eğitim Seti 12.Bölüm

Wordpress Eklentiler Menüsü ve Popüler Eklentiler-01
WordPress Eklentiler Menüsü ve Popüler Eklentiler1

WordPress Eklentiler Menüsü, WordPress plugin , wordpress plugins ,wordpress eklentiler , wordpress eklenti , wordpress eklenti kurulumu , wordpress eklentilerin önemi , wordpress popüler eklentiler nedir , gibi konu başlıklarına bu videoda değindim.

Motivasyon dolu WordPress Eklentiler Menüsü adlı eğitimimizde sizlere wordpressde yer alan en önemli diğer bir başlığa yani eklentilere yakından bakıyoruz. Eklentilerin nasıl seçilmesi gerektiğine, tema ile ekleni arasındaki uyuma, eklentinin tema seçiminde oynadığı büyük rollere, hayatınızı kolaylaştıracak ve wordpress kurulumundan sonra kesin yüklenmesi gereken eklentilerden bir kaçına, sizlerin merak ettiğini düşündüğüm eklentiler ile ilgili yaşadığım tecrübe ve çeşitli bilgileri aktarmaya çalıştım.

👍 WordPress Eğitim Seti:

https://www.youtube.com\playlist?list=PLT_sa_3As_V_gmU0nVKtwBMLRqZx3KV19

https://wordpressegitimleri.com/kategori/wordpress-egitim-seti/

WordPress Eğitim Seti İçeriği

WordPress eğitim seti içerisinde sizlere özellikle bu konudaki bilinmeyen veya az bilinen gerçekleri, taktikleri, farklı bakış açılarım ve tecrübelerim ile aktarmaya çalışıyorum. Bu eğitim seti ile wordpress tabanlı kurulan veya kurulma düşüncesi olan web sitelerinin akıbetini belirleyeceksiniz. Amacım tamamen dünyadaki web sitelerinin neredeyse tamamına sahip olan bu alt yapının, özellikle ülkemizde eksik olan yanlarını öğretmek. Ne yazıkki wordpress olarak ülkemizde çok gerideyiz ve ana uzmanlık alanım olan bu dalı, sizlere tam olarak aktarmaya çalıştığım bu eğitim setinde sık sık görüşürüz.

💻 Kanalımız Hakkında 💻

Web Tasarım, Grafik Tasarım, Video Montaj, Ses Düzenleme, Yazılım Geliştirme gibi ana başlıklar altında yer alan, HTML5, CSS3, Jquery, Javascript, Bootstrap, ASP.NET, PHP, WordPress, Dreamweaver, Giriş, Orta ve İleri Düzey Web Tasarım Eğitimleri, Animasyon ve Görsel Tasarım, Photoshop, Fireworks, Illustrator, InDesign, Corel Drawn, Premiere Pro, Camtasia Studio, After Effect, Audition, OBS, C#, Java, Mobil Uygulama Tasarımı, Visual Studio, YouTube Para Kazanma, gibi alt konu başlıklarında ücretsiz kaliteli eğitim paylaşıyoruz.

Yorumlara Katıl

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
Sohbete Başla
1
Bir Sorunuz mu Var ?
Merhaba Wordpress Eğitimleri - Utku Gökçe Akademi üzerinden iletişime geçiyor ve sorularınız mı var veya farklı bir konu mu? Whatsapp üzerinden hızlı bilgi alabilirsiniz.