style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-8357961302121469"
data-ad-slot="8351413294">

Bu Hosting Firmasını Kullanmayın, Tavsiye Ettiğim ve Etmediğim Hosting Firmaları, En İyi ve En Kötü
natro hosting kullanmayın - en iyi ve en kötü hosting firmaları-01
natro hosting kullanmayın - en iyi ve en kötü hosting firmaları-01

Bu Hosting Firmasını Kullanmayın, Tavsiye Ettiğim ve Etmediğim Hosting Firmaları, En İyi ve En Kötü

En iyi hosting firması ve en kötü hosting firması kim ve bu firmalarda yaşadığım tecrübeleri aktardım.


Bu videomuzda sizlere benim bu güne kadar çalıştığım en bilinen hosting firmaları arasında, kimin daha iyi hizmet verdiğini, müşteri temsilcilerinden tutun web sitesi taşırken başınıza gelecekleri ve sitenizde yaşanacak olası problemlere karşı, firmanın tepkilerini nasıl aldığım konusunda edindiğim tecrübeleri paylaşmaya çalıştım.

Videonun başında da söylediğim gibi benim bu video içerisinde adını geçirdiğim hosting firmalarının hiç biri ile bir anlaşmam vs yoktur. En iyi olan bana göre en çok tercih ettiğim ve genelde insanların da tercih ettiği hosting firmalarıdır. En kötü olan ise de tamamen benim yaşadığım ve edindiğim tecrübelerle karar verdiğim içindir. Fakat çok fazla şikayet aldığımdan ötürü bende bu şekilde insanları iyi ve kötü hakkında bilgilendirmek istedim.

Çok fazla tepki toplayacağını düşündüğüm bir video olduğu için, mantıklı ve saygı çerçevesinde yapılacak olan her türlü yoruma saygım sonsuzdur.Amacım en iyi hosting firması ve en kötü hosting firması kim onu sizlere aktarmamdı.

👍 WordPress Eğitim Seti:

https://www.youtube.com\playlist?list=PLT_sa_3As_V_gmU0nVKtwBMLRqZx3KV19

https://wordpressegitimleri.com/kategori/wordpress-egitim-seti/

💻 Kanalımız Hakkında 💻

Web Tasarım, Grafik Tasarım, Video Montaj, Ses Düzenleme, Yazılım Geliştirme gibi ana başlıklar altında yer alan, HTML5, CSS3, Jquery, Javascript, Bootstrap, ASP.NET, PHP, WordPress, Dreamweaver, Giriş, Orta ve İleri Düzey Web Tasarım Eğitimleri, Animasyon ve Görsel Tasarım, Photoshop, Fireworks, Illustrator, InDesign, Corel Drawn, Premiere Pro, Camtasia Studio, After Effect, Audition, OBS, C#, Java, Mobil Uygulama Tasarımı, Visual Studio, YouTube Para Kazanma, gibi alt konu başlıklarında ücretsiz kaliteli eğitim paylaşıyoruz.

Design by SCUIT

Yorumlara Katıl

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
Sohbete Başla
1
Bir Sorunuz mu Var ?
Merhaba Wordpress Eğitimleri - Utku Gökçe Akademi üzerinden iletişime geçiyor ve sorularınız mı var veya farklı bir konu mu? Whatsapp üzerinden hızlı bilgi alabilirsiniz.